Реєструй картку в акції та вигравай подарунки кожні 10 днів. Щомісяця розіграш Мега-подарунка

 • інноваційне платіжне кільце

  Завжди мріяли про кільце, яке виконує бажання? Інноваційне платіжне кільце – винахід, який точно стане у нагоді. Це платіжний інструмент від Visa, виконаний у формі каблучки, який достатньо просто провести замість карти по терміналу – і ву а ля, оплата проведена. Що може бути краще, за такий надсучасний, зручний, швидкий гаджет, який точно полегшить життя.

 • Монопод

  Дружні селфі та незабутні моменти відтепер стануть ще яскравішими.

  Монопод з безпровідним типом підключення, а також можливістю дистанційного зуму допоможе втілити твої найсміливіші фото-ідеї.

  Незвичайні знімки навіть в звичайних ситуаціях забезпечать об'єктиви для твого гаджета що йдуть в комплекті до моноподу.

  Об'єктив Fisheye ( риб'яче око ), з кутом огляду в 180 °, ширококутовий та макро об'єктиви відкриють дивовижний світ навколо.

 • Безпровідна колонка

  Насолоджуйтесь улюбленою музикою  та перевагами безпровідної передачі звукових файлів. Стильна колонка, яка окрім оригінального дизайну та своєї компактності, здатна приймати сигнал з відстані до десяти метрів.  Застосовувати пристрій можна для прослуховування аудіофайлів різних типів, а також для прийому дзвінків.

   Все що потрібно, лишень  увімкнути улюблену композицію і насолоджуватись звучанням.

крок 1

обери подарунок

крок 2

зареєструй картку

1. введи номер мобільного,
до якого прив’язана карта
2. введи перші 6 та останні 4 цифри
номера картки Visa Prepaid від Ощадбанку:

Переможці розіграшів